Moja praca

Masz dla mnie propozycję pracy?

Uczę, jeżdżę, wykonuję proste prace remontowe. Zawsze jestem otwarty na propozycje. Z każdą z nich indywidualnie się zapoznam!

Jakie jest moje doświadczenie?

Z zawodu jestem nauczycielem, ale w przeszłości miałem okazję wiele razy zmieniać swoją pracę. 
Sporo czasu poświęciłem pracy w różnych bankach. Byłem tam informatykiem, dysponentem, inspektorem kredytowym, kierownikiem i naczelnikiem. 
Pierwsze dwa lata swojej pracy poświęcałem jednak uczniom. Uczyłem geografii i informatyki w Liceum Ekonomicznym, Liceum Medycznym, Technikum Górniczym, Technikum Mechanicznym, Zespole Szkół Zawodowych i nawet w Szkole Podstawowej nr 7 w Jaworznie. 
Z Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera w Zakopanem związałem się w 2005 roku. Staram się nigdy nie narzekać na swoją pracę, bo praca z młodzieżą przynosi wiele satysfakcji, wiele radości, ale też jest wymagająca, no i przede wszystkim trzeba zrozumieć, że oni wciąż się uczą. 
Ciągle mam kontakt z ogromną ilością uczniów, słuchaczy i studentów, gdyż równolegle pracuję jeszcze w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych, oraz w szkołach zaocznych i policealnych, a także od czasu do czasu prowadzę zajęcia ze studentami, z nauczycielami i osobami pracującymi. 
Mimo to staram się nie popadać w rutynę, a wręcz przeciwnie ciągle organizuję dodatkowe formy spędzania wolnego czasu, np. teatr, wycieczki klasowe, szkolne i zagraniczne, itp. 
W swoim życiu zawsze chciałem być kierowcą dużego tira. Postarałem się o zdobycie odpowiednich uprawnień do jazdy autobusami i ciężarówkami. 
W czasie jednego z okresów wakacyjnych miałem nawet okazję jeździć z grupą ludzi po Słowacji czy na spływ Dunajcem. Ciekawe doświadczenie. 
Szukaj